Współpraca

Partnerzy biznesowi

Dzięki naszej długotrwałej i solidnej pracy zaufało nam w Polsce ponad 200 firm. Nieustannie rozwijamy się poprzez oferowanie coraz lepszego wsparcia, a także poszerzając asortyment dostępny w naszej ofercie. Dlatego pragniemy zaprosić do współpracy z nami sklepy stacjonarne i internetowe, które chciałyby razem z nami odnosić sukces biznesowy, oferując najlepsze produkty na rynku o rozpoznawalnej marce wśród architektów.

Architekci

Szczególną uwagę zwracamy na współpracę z architektami i projektantami wnętrz. To szczególna grupa naszych Partnerów, która ma największy wpływ na ostateczny wygląd projektu i wymarzonych czterech ścian klienta. Wiemy też, jak ważna jest współpraca architektów z klientami, która często nie jest łatwa i dlatego my staramy się ją usprawnić poprzez bezpośrednie wsparcie architektów w kontaktach z klientami i przedstawienie kompleksowej oferty produktów do dekoracji wnętrz i elewacji. Architekci i projektanci wnętrz w kontakcie z naszymi produktami, jak i w kontaktach z dystrybutorami naszych produktów mogą liczyć na najwyższy poziom jakości.

Odbiorcy indywidualni

Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny, naszym celem jest jak najprzyjemniejszy kontakt z naszą firmą, zarówno pod względem osobistych kontaktów z naszymi pracownikami, jak i z naszymi produktami. Dla klientów z regionu lubelskiego przygotowaliśmy niezwykły showroom w siedzibie firmy w Lublinie, na miejscu dostaną Państwo profesjonalne doradztwo i usługi wykonawcze. Natomiast klientów z pozostałych części Polski możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby punkty sprzedaży naszych materiałów spełniały odpowiednie standardy.

Nasi przedstawiciele

Łukasz Minikowski
Dyrektor handlowy
534 764 900
lukasz.minikowski@remlublin.pl

Łukasz Kuszewski
Przedstawiciel handlowy
519 058 701

Bartosz Saba
Przedstawiciel handlowy
728 373 074
bartosz.saba@remlublin.pl